Odborný seminář SKS ČR

Sdružení komunálních služeb České republiky, z.s.  ve spolupráci s TECHNICKÝM A DOPRAVNÍM SERVISEM, s.r.o.  Mariánské Lázně pořádalo ve dnech 20. a 21.4.2023 Seminář veřejného osvětlení, elektromobility a fotovoltaiky

Této akce se zúčastnilo celkem 70 kolegů z řad zástupců TS včetně přednášejících, kterých bylo 10 firem a 5 vystavovatelů elektromobilů.

Těchto 15 společností akci sponzorsky i odborně podpořili :

Společnost pro rozvoj kveřejného osvětlení, z.s. (SRVO), ENIKA.CZ s.r.o., LAMBERGA s.r.o., ELSTAV lighting, s.r.o., DATmoLUX a.s., Radeton s.r.o., Megger CZ s.r.o., I-TEC Czech, spol. s r.o., Unikont Group s.r.o., ZEBRA GROUP s.r.o., Eurogreen CZ, s.r.o., Adacom s.r.o., EnergyCloud Trade, s.r.o., BROŽ MaR, s.r.o., CHEVAK a.s. a na doprovodných akcích se podílely: DECOLED s.r.o., MĚSTO ML, MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o., ROYAL GOLF CLUB Mariánské Lázně, Boheminium Mariánské Lázně, s.r.o. a TDS ML.

Pozvání na seminář přijali  i naši mediální partneři – Profi Press s.r.o.

V odborné části se přednášky týkaly veřejného osvětlení (žádosti dotace a administrativní záležitosti), řídících systémů, LED svítidel, sloupů a dobíjecích stanic, stability stožárů, hledání poruch a fotovoltaiky.

Doprovodný program spočíval v prohlídce strojovny Zpívající fontány, mimořádné produkce Zpívající fontány, světelné show „Světla vyprávějí“ a projížďce lázeňským městem mimořádnou jízdou trolejbusem.

Účastníci se velmi kladně vyjadřovali k organizaci, průběhu a zajištění akce SKS.

Více foto naleznete v GALERII.

Daniel Javůrek – vedoucí sekce VO SKS ČR – jednatel společnosti Technický a Dopravní Servis , s.r.o. Mariánské Lázně