Rubriky
Nezařazené

VELETRH AMPER 2024

TRADIČNÍ PLATFORMA PRO NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE A INOVACE V ELEKTROTECHNICE A AUTOMATIZACI

19. – 21. 3. 2024, VÝSTAVIŠTĚ BRNO

V březnu 2024 se na brněnském Výstavišti uskuteční 30. ročník veletrhu AMPER. Veletrhu, který se stal tradičním symbolem inovací, spolupráce a rozvoje elektrotechnického průmyslu. Toto výročí představuje nejen důležitý milník v historii veletrhu AMPER, ale svědčí také o jeho přínosu pro odvětví elektrotechniky.

 

Veletrh AMPER se stal jednou z nejvýznamnějších elektrotechnických událostí v Evropě s přesahem do celého světa, o čemž vypovídá každoročně silná účast vystavovatelů i návštěvníků ze zahraničí.

Inovace a technologický pokrok, tak by se dalo popsat prostředí veletrhu AMPER, který reflektuje aktuální trendy v elektrotechnickém průmyslu. Každý rok přináší představení nejnovějších technologií, produktů a řešení předních výrobců a poskytovatelů služeb v elektrotechnickém sektoru.

AMPER nejsou jen expozice vystavovatelů. Návštěvníkům přináší také možnost zúčastnit se jedinečných seminářů, workshopů a prezentací. AMPER SUMMIT je prestižní soubor přednášek a seminářů, do kterého se zapojí odborníci a specialisté jak z řad zástupců ústředních orgánů státní správy, tak z předních technologických firem či oborových asociací.

Na veletrhu AMPER se představí také novinky a trendy vystavovatelů z oblasti SMART & SAFE CITY ‑ koncept chytrých a bezpečných měst, maximálně využívající moderních technologií s cílem zvýšit kvalitu života v městech a obcích. AMPER SMART & SAFE CITY je prostorem k odborné diskuzi a otevírá dveře moderním chytrým technologiím do sféry veřejné správy a služeb.

Součástí veletrhu AMPER bude již tradiční prezentace nejnovějších trendů v oblasti nabíjecí infrastruktury, elektromobility a elektrických manipulačních a komunálních zařízení – AMPER e-MOTION.

AMPER je místem inspirace, transferu myšlenek a technologií a poskytuje jedinečnou příležitost k navazování nových obchodních vztahů a k rozvoji těch stávajících, vytvářející tak prostor pro spolupráci a obchodní růst.

 

Pro více informací o veletrhu AMPER 2024 navštivte www.amper.cz.