61. Kongres Sdružení komunálních služeb ČR

Po několika letech jsme se setkáním členů SKS a našich vystavovatelů zavítali na Šumavu do Wellness hotelu Frymburk na břehu Lipenské přehrady.

Kongres se konal pod záštitou významných osobností, ministra pro místní rozvoj PhDr. Bartoše, Ph.D. předsedy AK ČR a hejtmana Jihočeského kraje MUDr. Martina Kuby, senátora Ing. Martina Jirsy, Ing. Jany Krutákové poslankyně PS ČR a starosty městyse Frymburk Oto Řezáče.

Poděkování patří našim partnerům firmám Malcom CZ s.r.o., Veacom s.r.o., a Koncept s.r.o.  za finanční zabezpečení akce. Nutno také vyzvednout, že na finanční podpoře setkání se podílel také osobním příspěvkem i Hejtman JČK MUDr. Martin Kuba.

Návštěvou nás poctil Ing. Václav Král, poslanec PS ČR, zástupci naší partnerské organizace ZOVP  ze Slovenska, Sdružení pro rozvoj VO a mediální partneři z vydavatelství Profi Press , vydavatelství Průmyslová ekologie, s.r.o  a Ekologie v praxi, z.s.

Setkání členů SKS a vystavovatelů komunální techniky se setkalo s velkým zájmen a účastí téměř 250 účastníků.

Tradiční středeční odborný program workshopu Téma: Opravy malého rozsahu jsme večer doplnili příjemným posezením u táboráku se stylovým občerstvením.

Ve čtvrtečním, slavnostním programu kongresu je vždy zařazeno ohlédnutí za úspěšnými akcemi, pozvání na připravované a ocenění úspěšných členů spolku. Zároveň se představili také nové členské organizace.

Odpolední program byl zasvěcen jednání valné hromady SKS a následně také hromadné prohlídce venkovních výstavních stánků s exponáty komunální techniky.

Očekávaný společenský večer nám tentokrát zpříjemnila kapela JENNY a překvapení v podobě vystoupení a výrazného hlasu Leony Šenkové účastnice soutěže Superstar.

Poslední, páteční den mohli účastníci setkání obdivovat na parníku při okružní plavbě hladinu i okolí vodní nádrže Lipno.

V rámci tohoto posledního bodu programu setkání předseda SKS oficiálně ukončil úspěšný 61. Kongres.

Více foto naleznete v GALERII.

Ing. Josef Matucha, tajemník SKS