CELOSLOVENSKÝ SNEM ZOVP SR

V kouzelném prostředí Vysokých Tater u Štrbského plesa v hotelu Patria se konal 17. – 18. 5. 2022

CELOSLOVENSKÝ SNEM ZOVP SR

Slavnostní význam setkání byl dán především oslavou 30. výročí založení naší partnerské organizace ve spojení s oceněním zakladatelů ZOVP i stávajících aktivních členů.

Jsme rádi, že i náš spolek byl mezi ohodnocenými a to formou ocenění prezidentovi SKS za „osobní přínos při rozvoji mezinárodní spolupráce“.

Při této příležitosti popřál prezident SKS Bohumil Rataj našim partnerům mnoho úspěchů v dalším konání  a předal pamětní plaketu Mgr. Peteru Kubovi, prezidentu ZOVP za naší organizaci.

S přispěním sponzorských firem Redox, Kobit, ELTE GPS a Moram se organizátorům podařilo vytvořit příjemnou atmosféru setkání, zajímavé firemní prezentace vystavovatelů a také slavnostní večer moderovaný známým slovenským hercem a zpěvákem Štefanem Skrúcaným.

Dá se říci, že i nepřízeň počasí účastníkům nevadila a s pomocí deštníků a za doprovodu cimbálové muziky se uskutečnila i odpolední prohlídka komunální techniky ve venkovním areálu hotelu.

Našim partnerům a kolegům přejeme mnoho úspěchů do dalších roků činnosti a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Více foto naleznete v galerii.

Ing. Josef Matucha, tajemník SKS