KONGRES ZOVP 2022

Následně po kongresu SKS uspořádali ve dnech 18. – 19.10.2022 naši kolegové ze Slovenska kongres ZOVP v horském prostředí Tater a zázemí hotelu ATRIUM v Novém Smokovci. S podporou sponzorů BKS Bank Leasing a Veacom byl připraven program odborné i společenské části kongresu. Kongresu se účastnilo 28 vystavovatelů.

Blížící se termín zákazu skládkování netříděného SKO / 1.1.2023/ na Slovensku se nesl odbornou dopolední částí programu.  Workshop na téma: ,,MBÚ úprava odpadů před skládkováním,, se stal bouřlivou výměnou názorů k tématu.  Závěrem účastníci setkání odhlasovali tiskovou zprávu s žádostí na MŽP SR o urychlené řešení dané problematiky.

Odpolední program kongresu byl standartně věnován prezentaci vystavovatelů, což vzhledem k ukázkově slunečnému dni využila až do podvečera většina venkovních vystavovatelů.

Program společenského večera uvedla do nálady cimbálovka, kterou potom vystřídal diskdžokej s programem do ranních hodin. Nemohla chybět také u kolegů oblíbená tombola.

Následný den dopoledne se účastníci setkání rozjeli do svých domovů.

Foto: ZOVP

Ing. Josef Matucha, tajemník SKS