Seminář SKS v Mariánských Lázních

Ve dnech 3.- 4. 9. 2020 organizoval TECHNICKÝ A DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o. Mariánské Lázně pod hlavičkou Sdružení komunálních služeb dvoudenní akci s doprovodným programem, jejíž hlavní část tvořil seminář o bezpečnosti na dětských hřištích. Tento seminář měl být původně zařazen v programu jarního Kongresu SKS, který byl z důvodu koronaviru zrušen. Náhradní akce se zúčastnilo na 50 zástupců TS.

Hlavními partnery akce byly společnosti CONTENUR, LAMBERGA, TECHNOCAR a IGRO. Dalšími partnery byli lázeňská společnost Ensana, Golf club Royal, Správa městských sportovišť, Skiareál Mariánky, Miniaturpark Boheminium, Restaurace Golf, kočárová doprava , vláček dopravního podniku, Nová Karna.

Celkem se akce zúčastnilo 60 účastníků včetně několika sponzorů a dvou přednášejících. Účastníci se vyjádřili ,že seminář byl velmi poučný, kladně hodnotili organizaci, zajímavý program a krásné prostředí. Za SKS i TDS, jako pořádající, jsem rád, že akce splnila svůj účel, nejen svou odborností, ale programem i zajištěním.

Všem zúčastněným děkuji za účast a partnerům za spolupráci i tajemníkovi Ing. Josefu Matuchovi.

Daniel Javůrek

Ředitel TDS M. Lázně a člen Rady SKS