Konference ODPADY A OBCE 2023

Ve dnech 21.-22. června 2023 se v Hradci Králové konala konference na téma odpady. Pořadatelem této konference byla společnost Eko Kom. Na Konferenci byla tento rok rekordní účast návštěvníků a to v počtu 591 hostů. Na konferenci se řešila různá zajímavá témata.

Jedním z témat se zabýval také vedoucí společnosti EKO servis Zábřeh Bc. Milan Doubravský a Anna Kvanďuchová ze společnosti KTS EKOLOGIE. V diskuzním fóru vystoupili a hovořili na téma: íležitosti a úskalí nakládání s odpadním dřevem v obcích a sběru odpadního dřeva v obecných systémech.

Dalším tématem se zabývala Olga Dočkalová (Svaz měst a obcí ČR). Olga se na konferenci zabývala udržitelným rozvojem obecních rozpočtů na odpadové hospodářství. Dále nemůžeme opomenout téma a diskuzi zaměřenou na vývoj ekonomiky odpadového hospodářsví obcí, které bylo rovněž v režii Olgy Dočkalové.

Další část debaty se týkala přípravy našeho bloku na chystaném Česko-Polském kongresu, který proběhne v květnu 2024 v Karpaczi za účasti: Jaromír Manhart, Petr Pichler, Olga Dočkalová a Milan Doubravský.

Bc. Milan Doubravský, člen rady SKS