Národní cena České republiky za společenskou odpovědnost

Dne 27. 11. 2018 proběhlo slavnostní předávání Národních cen České republiky za společenskou odpovědnost. Prestižní ocenění nejlepším firmám a organizacím byla předána ve Španělském sále Pražského hradu.

V kategorii „malá a střední organizace“ získává ocenění „Společensky odpovědná organizace II. stupně“ a mezinárodní certifikát „Committed to Sustainability (2 hvězdy)“ i společnost Technické služby Tábor s.r.o.

Po slavnostním předávání obdrží všichni účastníci Zprávu hodnotitele. Zpráva hodnotitele představuje podrobnou zpětnou vazbu v podobě silných stránek a oblastí pro zlepšení v Národní ceně České republiky za společenskou odpovědnost, včetně bodového hodnocení.

Výhody pro úspěšné organizace:

1. Národní a mezinárodně uznávané ocenění „Committed to Sustainability“ (platnost 2 roky)
  2. Externí a nezávislá zpětná vazba v podobě silných stránek a oblastí pro zlepšení
  3. Zařazení do mezinárodní databáze EFQM

Národní ceny Rady kvality České republiky jsou pro firmy a organizace významnou příležitostí k nezávislému hodnocení jejich činností, výstupů a vnitřních procesů, které jim umožňují dosahovat vyšší kvality, větší míry společenské odpovědnosti a přispívají k lepší konkurenceschopnosti.