Rubriky
Nezařazené

Nové webové stránky TS Litoměřice

Přesně na den, podle plánu nového ředitele Ing. Vítězslava Votruby, se spouští nové webovské stránky Technických služeb města Litoměřice.

„Zhotovitel našich stránek p. Krumbholc odvedl velmi dobrou práci. Webovské stránky jsme s jeho velkou pomocí oblékli do „nového kabátu“. Na stránkách spolupracoval celý tým našich kolegů, vedoucích středisek, takže se dá říci, že všichni najdou na výsledku nějaký svůj vlastní podíl“. Řekl Votruba.

„Snažili jsme se do našich stránek promítnout nové interaktivní prvky. Nejvíce bych rád upozornil na nový systém hlášení závad, který usnadní našim občanům práci při zadávání informací o zjištěných závadách v našem městě. Další novinkou, kterou naši občané jistě ocení je i nabídka našich služeb pro veřejnost. Chceme využít naše případné volné kapacity strojů i lidí pro poskytnutí služeb občanům i firmám. Veřejnost má tak možnost v našem rezervačním systému poptat konkrétní službu. Jsme rádi, že jsme webovky spustili a můžeme v klidu dolaďovat další funkcionality“. Doplnil Votruba

„Při tvorbě stránek jsme dbali na to, abychom dodrželi všechny technologické i legislativní standardy a zpřístupnili tak stránku maximálnímu počtu uživatelů. Dbali jsme na přehlednost a zaměřili jsme se na popis služeb, kontaktů a otvírací doby jednotlivých pracovišť. Dále máme v plánu stránky rozšířit o propracovanější rezervační systém a také je napojit na další městské organizace a ze stránek Technických služeb udělat plnohodnotný portál.“ Řekl autor stránek Jaroslav Krumbholc.

Technické služby nám prozradily, že dále připravují doplnění interaktivních dotazníků, žádostí, smluv a dalších dokumentů tak, aby se co nejvíce zjednodušily administrativní úkony jak našim občanům, tak i zaměstnancům TSM.

Ing. Vítězslav Votruba
Ředitel
Technické služby města Litoměřice